منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

سیدمحمد ساداتی مدال طلای قهرمانی کشتی ساحلی جهان را به گردن آویخت+تصاویر

sadati-4

سیدمحمد ساداتی تیله بنی، جوان برومند دوسرشماری تیم ملی کشتی ساحلی ۲۰۱۵ جهان در کشور رومانی مدال طلا را به گردن آویخت.

 مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی جهان ۲۰۱۵ در کشور رومانی و در شهر مانگالیای این کشور در رده ی بزرگسالان بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۴ خردادماه ۱۳۹۴ برگزار شد. در رده ی بزرگسالان تیم ملی ایران با ۴ کشتی گیر راهی این رقابتها شد.

 سیدمحمد ساداتی تیله بنی جوان برومند دوسرشماری تیم ملی در وزن ۹۰ کیلوگرم این مسابقات توانست با غلبه بر همه ی حریفان خود به مدال طلای وزن ۹۰ کیلوگرم این مسابقات دست یابد.

 تیم کشتی ساحلی بزرگسالان کشورمان که با چهار نماینده در رقابت های ساحلی قهرمانی جهان شرکت کرده بود با کسب سه مدال طلا و یک برنز به عنوان قهرمانی دست یافت.

 در پایان روز سوم این رقابت ها تیم کشتی ساحلی بزرگسالان کشورمان در اوزان ۷۰ کیلوگرم توسط محمد نادری، ۹۰ کیلوگرم توسط محمد ساداتی و ۹۰+ کیلوگرم توسط جابر صادق زاده صاحب مدال طلا و در وزن ۸۰ کیلوگرم توسط میلاد مهدی زاده صاحب مدال برنز شد و عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کرد.

 پیش از این تیم جوانان ایران با کسب سه مدال طلا و یک برنز قهرمان شده بود و تیم نوجوانان نیز با یک کشتی گیر کمتر و با کسب یک مدال طلا و یک نقره عنوان سوم را از آن خود کرده بود.

 سیدمحمد ساداتی تیله بنی، فرزند مرحوم یوسف اهل روستای تیله بن و ساکن روستای سمسکنده شهرستان ساری می باشد.

مدیریت وب سایت انجمن فرهنگی آفتاب نهایت مسرت و شادی خود را از این افتخار آفرینی سید محمد عزیز در مسابقات قهرمانی جهان کشتی ساحلی در کشور رومانی را ابراز کرده و به روح پدر عزیزش، مرحوم یوسف ساداتی درود می فرستد که چنین فرزندی را تحویل جامعه ی ورزشی کشور نموده است. همچنین این افتخار آفرینی را به سیدمحمد عزیز و خانواده محترمش و همه ی اهالی روستای تیله بن و منطقه دوسرشمار تبریک عرض می کنیم. به امید پیروزی ها و درخشش بیشتر سیدمحمد عزیز در مسابقات آینده.

sadati-1 sadati-2 sadati-3 sadati-4

 IMG_3692

IMG_3693

IMG_3694

IMG_3695

IMG_3701

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *