منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

آغاز بكار انجمن خبري آفتاب روستاي تيله بن

tilebon-head

tilebon-head

به نام آنكس كه داناي مطلق است
شكر و سپاس ايزد منان را كه فرصت زندگي و حيات بخشي به موجودات داد تا بتوانند در عرصه هاي گوناگون براي مفيد باشند و مسوليت انساني در اين عرصه از تمام موجودات بيشتر و برتر بوده و خواهد بود. بنا به ضرورتهاي اجتماعي در عصر كنوني اطلاع رساني از اهم كارها مي باشد و به ناچار نسل آدميزاد نياز به دانستن و آگاهي دارد و نمي تواند و نخواهد توانست خود را از جامعه كنوني و علم و پيشرفت محروم و دور نگه دارد . خداوند متعال از توانمندان و دانايان عهد و پيمان گرفته كه در مقابل اجتماعي انساني بي مسوليت نباشند و آنچه در توان دارند درراه آگاهي بخشي افراد اجتماعي تلاش و كوشش نمايند . لهذا بنا به وظيفه انساني و اجتماعي آنچه در توان و دانش اينجانب در اطلاع رساني سالم بر مي آمد ومي آيد ، در پايگاه خبري وبلاگ آفتاب تيله بن از ارديبهشت ۹۱ تا ارديبهشت ۹۴ انجام وظيفه كردم . حدود ۱۵۰ مورد خبر و گزارش از روستا تيله بن و منطقه بارگذاري نمودم و هيچگاه هم ادعانداشته و ندارم كه كارم بي نقص و درست بوده است . داراي اشكلاتي بوده كه به مرور زمان بر طرف شده و در خدمت هم محليها و ديگر اهالي منطقه بودم. اگر چه در اين مدت سه سال ناملايماتي از طرف افرادي به آفتاب وارد شده و بعدا ادامه پيدا خواهد كرد .، ولي وظيفه انساني و اجتماعي هم چنان به مسير خود ادامه داده و در همين راستا بخاطر عدم دسترسي به وبلاگها از طرف پشتيبان كننده آن بمدت يك ماه در كل كشور ، ضرورت ايجاب نمود كه پايگاه ديگري جهت اطلاع رساني به هم محليها عزيز ايجاد شود و بهمين منظور در روز ميلاد امام حسين (ع) پيشنهاد آماده سازي پايگاري خبري آفتاب آقا ميرافصل تيله بن به دوست و برادر زحمتكش جناب آقا يحيي نظري داده شده و ايشان هم با تلاش و همت در روز ميلاد امام عصر (عج) اين پايگاه خبري( وب سايت ) را راه اندازي نموده و شايسته مي باشد كه از ايشان نهايت تشكر و سپاسگزاري نموده باشم همچنانكه در اطلاع رساني وبلاگ آفتاب و دوسرشماردرگذشته زحماتي زيادي بخاطر مردم منطقه متحمل شده است.
لهذا به فضل و ياري خداوند متعال پايگاه خبري انجمن فرهنگي آفتاب تيله بن با آدرسtilebon.ir رسما در تاريخ ۱۵ خرداد شروع بكار نمود و به همان اهداف و مسوليت قبلي وبلاگ در خدمت تمام هم محليها و ديگر دوستان مي باشم اميد است ضمن همكاري در اطلاع رساني هر گونه پيشنهاد و انتقاد سالم خودتان را از ما دريغ ننمايد .
اهداف وبسايت تيله بن همان اهداف وبلاگ به شرح زير مي باشد.
به نام خدا
این وبلاگ(وب سايت) بنا به ضرورت آگاهی بخشی و تقاضای تعدادی از اهالی تیله بن در سالروز میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع)و هفته ی وحدت ، راه اندازی شده است و نقل مطالب ازمنابع گوناگون ،اشخاص و منابع اطلاعاتی و خبری در زمینه های دینی،علمی، ادبی ،،فرهنگی ،اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ،ورزشي و غیره در این وبلاگ(وب سايت ) با ذکر منبع و مآخذ ، در خدمت هم محلیهای محترم می باشد و هرکس می تواند هر گونه خبر و عکس از گذشته و حال که موجب وهن اجتماعی و اخلاقی نباشد،و مربوط به منطقه و روستای تیله بن باشد ، با ذکر نام خودش در این وبلاگ برای عموم بار گذاری کند. امید است که پایگاه ی خبری آفتاب(آقامیرافضل) بتواند در کنار دیگر وبلاگهای روستای دو سر شمار موفق باشد . انشاءالله ۱۵/۳/۱۳۹۴ ساداتي تيله بني

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *