منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

کسب مقام اول سیدمحمد ساداتی در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی+تصاویر

koshti (4)

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی کشتی ساحلی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ رومانی برگزار شد.

 این مسابقات از روز یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و طی آن کشتی گیران دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی با یکدیگر برای کسب سهمیه حضور در تیم ملی کشتی ساحلی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ رومانی رقابت کردند.

 در وزن ۹۰ کیلوگرم این مسابقات انتخابی سیدمحمد ساداتی تیله بنی، جوان برومند چهاردانگه ای توانست با غلبه بر همه ی حریفان خود به مقام اول این وزن دست یافته و جواز حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ رومانی را به دست آورد.

 سید محمد ساداتی با غلبه بر حریفان خود به مقام اول دست یافت و همچنین در این وزن حسین میرصابری به مقام دوم و کوروش قره شیخ لو به مقام سوم این وزن نائل آمدند.

 طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران تیم ملی کشتی ساحلی ایران روز ۱۸ خرداد ماه برای مسابقات جهانی ۲۰۱۵ رومانی اعزام خواهد شد. مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۵ رومانی در تاریخ ۱۲ الی ۱۴ ژوئن، مصادف با ۲۲ الی ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۴ در شهر مانگالیا این کشور برگزار خواهد شد.

 سید محمد ساداتی اهل روستای تیله بن از توابع منطقه ی دوسرشمار در دهستان چهاردانگه و ساکن روستای سمسکنده ساری می باشد.

koshti (2)

koshti (1)

koshti (3)

koshti

koshti (4)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *